O mně

Jak už jsem psal, jmenuji se David Watzke. Je mi 22 let. Hodně se zajímám o IT, hlavně tedy o programování a Linux. To jen tak na okraj, abych odpověděl na otázku proč studuji na FEL ČVUT (magisterské studium Otevřená informatika, obor Softwarové inženýrství) a pracuji jako Linux administrátor, ještě než padne. Tomuto všemu předcházelo studium na základce v Bystřanech, což je trochu větší vesnice, kde jsem vyrůstal a kde stále oficiálně bydlím. Potom jsem šel studovat na strojní průmyslovku do Teplic, ale to byl velký omyl. Bohužel mě tématické předměty příliš nezaujaly a většinu nabytých znalostí asi nevyužiji, ale aspoň jsem dal tenkrát dohromady stránku s tím, co jsem uplácal před maturitou.

Kromě práce a školy se věnuji samozřejmě i zábavnějším věcem. Jsem velkým fandou amerických a britských seriálů (komedie, drama, sci-fi, vědecké - dokumentární). Rovněž jsem fanouškem piva, kteréžto je mi jednou z mála radostí během horkých letních dnů, které opravdu bytostně nesnáším. Jsem též, jako hromada lidí, příznivcem dobrého jídla. Jo a hudba! Miluju hudbu. Poslouchám rozmanité styly hudby, od tanečních stylů jako dance/trance až po speed/power metal. Dalším velkým koníčkem jsou pro mě auta. Zajímaly mě už jako malého kluka a poté, co jsem si pořídil řidičák, se zájem obnovil. Jezdím v '01 Opel Vectra B (1.8i 16V).

Nacházím se převážně v Praze, kde bydlím s přítelkyní. Trvalé bydliště mám ale v Bystřanech, což je vesnice u Teplic v Čechách, ze kterých pocházím. Domů se ovšem pravidelně rád vracím alespoň tu a tam na víkend.

David Watzke © 2005 – 2011 | Kontakt | Nahoru ↑ | Poslední změna: 08. 11. 2015 v 14:55